
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB C-class (W205) 14- (300x12) ZIMMERMANN 400.5526.30 UA62
- В наявності
- Код: 400552630
2 611 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
400552630

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
400.5526.30
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24011203001 | BOSCH | 0986479H49 | BREMBO | 08D53013 |
| FERODO | DDF2665VC1 | JURID | 563320JVC1 | MERCEDES-BENZ | 0004230512 |
| MERCEDES-BENZ | A0004230512 | MEYLE | 0835231000PD | TRW | DF6646S |
| ZIMMERMANN | 400552635 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S205) | Mercedes-Benz C-CLASS (W205) | Mercedes-Benz C-CLASS Купе (C205) |
| Mercedes-Benz C-CLASS Кабриолет (A205) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 400552630 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 52 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 400552630 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12 |
- Ціна: 2 611 ₴




