
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Skoda Octavia III 15- (253x10) (з покриттям) (повний) ATE 24.0110-0420.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011004201
2 228 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011004201

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0110-0420.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 10015V | BOSCH | 0986479E00 | BRECO | BV6181 |
| BREMBO | 08D61611 | DELPHI | BG5022C | FEBI BILSTEIN | 107516 |
| HELLA | 8DD355132281 | HELLA PAGID | 8DD355132281 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310802 |
| METELLI | 231817C | MEYLE | 1155230046PD | MINTEX | MDC2891C |
| NK | 314307 | SEAT | 5Q0615601C | SKODA | 5Q0615601C |
| TEXTAR | 92306603 | VAG | 5Q0615601C | ZIMMERMANN | 600325820 |
| ZIMMERMANN | 600325852 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 61.4 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 24011004201 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 61,4 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 65,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/1006 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 253,0 |
| Код товару | 24011004201 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10,0 |
- Ціна: 2 228 ₴





