
влевовправо
Диск гальмівний (передній) VW Multivan T7 21- (332х30) PRO+ TEXTAR 92345105 UA62
- В наявності
- Код: 92345105
6 185 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
92345105

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92345105
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 19061 | APEC | DSK4148 | BENDIX Braking | BDS2320HC |
| BLUE PRINT | ADBP430196 | BORG & BECK | BBD6303S | BREMBO | 09D77621 |
| COMLINE | ADC5346V | DELPHI | BG9593C | DON | PCD23321 |
| EUROBRAKE | 58153147202 | FEBI BILSTEIN | 188792 | HELLA | 355135011 |
| HELLA | 8DD355135011 | HELLA PAGID | 355135011 | HELLA PAGID | 8DD355135011 |
| JP GROUP | 1163120200 | MINTEX | MDC3172C | MOTAQUIP | LVBD2383 |
| NK | 3147202 | OPTIMAL | BS0176HC | PAGID | 56451HC |
| PAGID | 56451NHC | PAGID | T4257N56451N00 | SWAG | 33110883 |
| TEXTAR | 2264403345100 | TEXTAR | 98200345101 | VW | 2N0615301C |
| VW | 2N0615301E | ZIMMERMANN | 600327720 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 70.4 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 18.7 мм |
| Код запчастини | 92345105 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 70,4 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 332 |
| Код товару | 92345105 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
- Ціна: 6 185 ₴




