
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (G30/F90)/6 (G32)/7 (G11/G12) 15- (L) (370x24) (з покрит.) ( 0 986 479 G12 UA62
- В наявності
- Код: 0986479G12
7 410 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479G12

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 G12
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 34216878179 | BREMBO | 09D90123 | BREMBO | PAD1348B |
| JURID | 563825JC1 | PILENGA | V1427LB1 | VALEO | 673217 |
| ZIMMERMANN | 150295920 | ZIMMERMANN | 150295932 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 5 Touring (G31) | BMW 6 Gran Turismo (G32) |
| BMW 7 (G11, G12) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 64.2 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 0986479G12 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 64,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 370 |
| Код товару | 0986479G12 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24 |
| парні номери артикулів | 0986479G13 |
- Ціна: 7 410 ₴




