
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Audi A6 12-18 (345x30) (з покриттям) (вентильований) ATE 24.0130-0236.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013002361
7 339 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013002361

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0130-0236.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25534V | BENDIX | BDS1574HC | BRECO | BV9144 |
| BREMBO | 09C42711 | CAR | 1421906 | DELPHI | BG9173C |
| FEBI BILSTEIN | 107718 | FERODO | DDF2810C1 | FTE | 9081158 |
| FTE | BS7840B | HELLA | 8DD355126861 | HELLA PAGID | 8DD355126861 |
| MEYLE | 1835210067PD | MINTEX | MDC2830C | NK | 3147169 |
| PILENGA | V1700 | TEXTAR | 92294305 | VAG | 4G0615301AB |
| VAG | 4G0615301B | VAG | 4G0615301N | ZIMMERMANN | 100335952 |
| ZIMMERMANN | 100335920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A6 Allroad (4GH, 4GJ) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 62.1 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 24013002361 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 62,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1047 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345,0 |
| Код товару | 24013002361 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30,0 |
- Ціна: 7 339 ₴



