
влевовправо
Диск гальмівний (передній) VW Amarok 10- (303x28) (з покриттям) (вентильований) ATE 24.0128-0251.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012802511
3 296 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012802511

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0128-0251.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479154 | BREMBO | 09B97310 | BREMBO | 09B97311 |
| DELPHI | BG4343 | DELPHI | BG4343C | FEBI BILSTEIN | 36237 |
| HELLA | 8DD355117151 | HELLA | 8DD355129211 | HELLA PAGID | 8DD355117151 |
| HELLA PAGID | 8DD355129211 | METELLI | 231414C | MINTEX | MDC2243 |
| NK | 2047139 | PAGID | 55289PRO | sbs | 18152047139 |
| TEXTAR | 92228903 | TEXTAR | 92228905 | TRW | DF6482 |
| VAG | 2H0615301A | VAG | 2H0615301D | VALEO | 197499 |
| ZIMMERMANN | 600324620 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 56.9 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Код запчастини | 24012802511 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 56,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 76,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0885 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 303,0 |
| Код товару | 24012802511 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |
- Ціна: 3 296 ₴





