
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB A-class (W177)/B-class (W247) 18- (350x30) (з покриттям) (ве 24.0130-0256.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013002561
3 779 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013002561

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0130-0256.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479F10 | CAR | 1422039 | DELPHI | BG9400C |
| FEBI BILSTEIN | 107510 | MERCEDES-BENZ | 2474210812 | MERCEDES-BENZ | A2474210812 |
| MINTEX | MDC2989C | TEXTAR | 92324405 | ZIMMERMANN | 400554120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz A-CLASS (W177) | Mercedes-Benz B-CLASS (W247) | Mercedes-Benz CLA (C118) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 24013002561 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 51,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0640/1223 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350,0 |
| Код товару | 24013002561 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30,0 |
- Ціна: 3 779 ₴




