
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Toyota Hilux VII 2.5 D 05-15 (257x28) KAVO PARTS BR-9476-C UA62
- В наявності
- Код: BR9476C
1 373 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
BR9476C

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BR-9476-C
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012802491 | ATE | 428249 | BLUE PRINT | ADT343210 |
| BLUE PRINT | ADT343233 | BOSCH | 0986479R53 | COMLINE | ADC2504V |
| DELPHI | BG4181 | FERODO | DDF1782C | HELLA PAGID | 8DD355117821 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3302107 | KAVO PARTS | BR9476 | MDR | MFD22009 |
| NIPPARTS | N3302176 | NPS | T330A154 | TEXTAR | 92236003 |
| TOYOTA | 435120K010 | TOYOTA | 435120K030 | TRW | DF7326 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota HILUX (VIGO) III пикап (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Код запчастини | BR9476C |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 58 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 255 |
| Код товару | BR9476C |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |
- Ціна: 1 373 ₴





