
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Kia Sorento 15-/Hyundai Santa Fe 18-(340х30) ZIMMERMANN 285.3542.20 UA62
- В наявності
- Код: 285354220
4 032 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
285354220

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
285.3542.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24013002631 | BOSCH | 0986479G93 | BREMBO | 09D99011 |
| FERODO | DDF3074C | HELLA PAGID | 8DD355134871 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300347 |
| HYUNDAI | 51712C5700 | JURID | 563718JC | KIA | 51712C5700 |
| MEYLE | 28835210028PD | TEXTAR | 92342803 | ZIMMERMANN | 285354252 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FÉ IV (TM, TMA) | KIA SORENTO/SORENTO PRIME III (UM) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Код запчастини | 285354220 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 50 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 340 |
| Код товару | 285354220 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
- Ціна: 4 032 ₴





