
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB CLS-class (C218) 11-17 M276/OM642 (344x32) ATE 24.0132-0180.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013201801
6 062 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013201801

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0132-0180.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25396V | BOSCH | 0986479D07 | BRECO | BV9006 |
| BREMBO | 09B85551 | CAR | 1421814 | MERCEDES | 218421041207 |
| MERCEDES-BENZ | 2184210412 | MERCEDES-BENZ | A2184210412 | PILENGA | V1013 |
| TEXTAR | 92289905 | ZIMMERMANN | 400550520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz CLS (C218) | Mercedes-Benz CLS Shooting Brake (X218) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 51.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15 мм |
| Код запчастини | 24013201801 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 51,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0640/1055 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 344,0 |
| Код товару | 24013201801 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32,0 |
- Ціна: 6 062 ₴





