
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Audi A6 12-18 (345x30) (з покриттям) (вентильований) ZIMMERMANN 100.3359.52 UA62
- В наявності
- Код: 100335952
6 066 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
100335952

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
100.3359.52
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24013002361 | AUDI | 4G0615301AB | AUDI | 4G0615301B |
| AUDI | 4G0615301N | BOSCH | 0986479J93 | BREMBO | 09C42711 |
| FERODO | DDF2810C1 | HELLA PAGID | 8DD355126861 | JURID | 563309JC1 |
| MEYLE | 1835210067PD | PILENGA | V1700 | REMSA | 6167010 |
| TEXTAR | 92294305 | ZIMMERMANN | 100335954 | ZIMMERMANN | 100335955 |
| ZIMMERMANN | 100335920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A6 Allroad (4GH, 4GJ) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 100335952 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 62 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Код товару | 100335952 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
- Ціна: 6 066 ₴




