
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Porsche Panamera 09-16 (R) (360x36) ATE 24.0136-0127.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013601271
7 918 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013601271

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0136-0127.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 20070V | BENDIX | BDS2195RHC | BOSCH | 0986479D23 |
| BRECO | BV7941 | BREMBO | 09C54931 | CAR | 1421709 |
| DELPHI | BG9127C | HELLA | 8DD355133631 | HELLA PAGID | 8DD355133631 |
| LPR | P2025VR | PORSCHE | 298615302B | PORSCHE | 97035140400 |
| TEXTAR | 92214005 | ZIMMERMANN | 460158120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche PANAMERA |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 68.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Код запчастини | 24013601271 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130,0 |
| Висота [мм] | 68,6 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 98,0 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 360,0 |
| Код товару | 24013601271 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36,0 |
| парні номери артикулів | 24.0136-0128.1 |
- Ціна: 7 918 ₴




