
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (F10/F11) 10- (330x24) (з покриттям) (замінено на 24.0124 24.0124-0239.2 UA62
- В наявності
- Код: 24012402392
6 153 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012402392

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0124-0239.2
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012402772 | FEBI BILSTEIN | 104803 | ICER | 78BD35552 |
| METELLI | 231253C | MEYLE | 3835211004PD | TEXTAR | 92265825 |
| ZIMMERMANN | 150348252 | ZIMMERMANN | 150348220 | ZIMMERMANN | 150348232 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (F10, F18) | BMW 5 Touring (F11) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24012402392 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 66,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0391/0855 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330,0 |
| Код товару | 24012402392 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24,0 |
- Ціна: 6 153 ₴




