
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Hyundai Santa Fe 18- (314x18) (вентил.) (з покриттям) ZIMMERMANN 285.3545.20 UA62
- В наявності
- Код: 285354520
2 573 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
285354520

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
285.3545.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24011801621 | ATE | 24011801631 | BOSCH | 0986479H17 |
| BOSCH | 0986479H18 | BREMBO | 09D99111 | HELLA PAGID | 8DD355135221 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310542 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310543 | HYUNDAI | 58411S1500 |
| HYUNDAI | 58411S1700 | RAICAM | RD01600 | TEXTAR | 92347503 |
| ZIMMERMANN | 285354552 | ZIMMERMANN | 285354553 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FÉ IV (TM, TMA) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 36 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Код запчастини | 285354520 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 36 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 314 |
| Код товару | 285354520 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 18 |
- Ціна: 2 573 ₴





