
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Renault Laguna III 08- (300x11) (+ABS) (з підшипником) SKF VKBD 1030 UA62
- В наявності
- Код: VKBD1030
4 333 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
VKBD1030

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKBD 1030
(SKF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479445 | BOSCH | 0986479446 | DELPHI | BG9138RS |
| METELLI | 230980 | MEYLE | 16155234119 | MINTEX | MDC2513 |
| OPTIMAL | 702976 | OPTIMAL | 702976BS2 | RENAULT | 432000015R |
| SKF | VKBD1019 | SNR | KF15590U | SOLGY | 208034 |
| TEXTAR | 92233103 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LATITUDE (L70_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Висота | 81.7 мм |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Код запчастини | VKBD1030 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 81,7 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним кільцем датчика |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Код товару | VKBD1030 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 11 |
| Ширина [мм] | 48 |
- Ціна: 4 333 ₴




