
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford Ranger 2.2 TDCi 11- (302x32) ATE 24.0132-0176.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013201761
7 444 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013201761

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0132-0176.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479V32 | BREMBO | 09C42411 | FERODO | DDF2462C1 |
| FORD | 1727183 | FORD | 1742318 | FORD | 1763037 |
| FORD | AB311125AB | FORD | AB311125AC | HELLA | 8DD355119211 |
| HELLA PAGID | 8DD355119211 | MINTEX | MDC2498 | TEXTAR | 92253403 |
| ZIMMERMANN | 250139020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford RANGER (TKE) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.2 мм |
| Код запчастини | 24013201761 |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 140,0 |
| Висота [мм] | 61,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 98,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0870 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302,0 |
| Код товару | 24013201761 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32,0 |
- Ціна: 7 444 ₴




