
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Hyundai Santa Fe 18- (314x18) ATE 24.0118-0163.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011801631
3 604 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011801631

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0118-0163.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 20181V | BOSCH | 0986479H18 | BRECO | BV9457 |
| BREMBO | 09D99111 | DELPHI | BG5080C | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310543 |
| HYUNDAI | 58411S1700 | TEXTAR | 92347503 | ZIMMERMANN | 285354520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FÉ IV (TM, TMA) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 35.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.4 мм |
| Код запчастини | 24011801631 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 35,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 69,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1185 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 314,0 |
| Код товару | 24011801631 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 18,0 |
- Ціна: 3 604 ₴




