
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Nissan NP300 Navara 05-/Renault Alaskan 17- (296x28) ATE 24.0128-0302.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012803021
3 570 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012803021

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0128-0302.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DELPHI | BG4941 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3301087 | MINTEX | MDC2828C |
| NIPPARTS | N3301119 | NISSAN | 402064KJ1B | RENAULT | 402064KJ1B |
| TEXTAR | 92285803 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NAVARA |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 53.8 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Код запчастини | 24012803021 |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 53,8 |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1008 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296,0 |
| Код товару | 24012803021 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |
- Ціна: 3 570 ₴




