
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Porsche Macan 3.0 S 18- (L) (360x36) ZIMMERMANN 460.4557.20 UA62
- В наявності
- Код: 460455720
4 421 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
460455720

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
460.4557.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479D27 | BREMBO | 09D93811 | PILENGA | V1725L |
| PORSCHE | 95B615301AA | SHW Performance | PFL39527 | ZIMMERMANN | 460455752 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche MACAN |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 460455720 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 52 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 360 |
| Код товару | 460455720 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36 |
| парні номери артикулів | 460.4558.20 |
- Ціна: 4 421 ₴




