
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Volvo XC 60 08-17 (324x28) (з покрит.) (вентил.) ATE 24.0128-0310.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012803101
4 109 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012803101

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0128-0310.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BREMBO | 09C52211 | TEXTAR | 92293205 | VOLVO | 31423305 |
| ZIMMERMANN | 610372952 | ZIMMERMANN | 610372920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo XC60 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 51.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Код запчастини | 24012803101 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108,0 |
| Висота [мм] | 51,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1058 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324,0 |
| Код товару | 24012803101 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |
- Ціна: 4 109 ₴





