
влевовправо
Домкрат пляшковий гідравлічний 3 т h=195-385 мм JBM 51906 UA62
- В наявності
- Код: 51906
1 686 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
51906

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
51906
(JBM)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 0015833015 | 51907 | 9015800118 | |||
| 9015800218 | 9045800018 | NEO TOOLS | 10451 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBM |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Baнтaжoпідйoмніcть: | 3000 кг |
| Koмплeктaція: | Домкрат, вaжіль підйoму-cпуcку, кейс |
| Tип пpивoду: | Гідpaвлічний |
| Вага | 3,7 кг |
| Код запчастини | 51906 |
| Код товару | 51906 |
| Кількість штоків: | 1 |
| Максимальна висота | 385 мм |
| Мінімальна висота | 195 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 1 686 ₴





