
влевовправо
Домкрат пляшковий гідравлічний 10 т h=230-460 мм NEO TOOLS 10-454 UA62
- В наявності
- Код: 10454
2 519 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
10454

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10-454
(NEO TOOLS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NEO | 10454 | VIGOR | V2478 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Baнтaжoпідйoмніcть: | 10000 кг |
| Koмплeктaція: | Домкрат, вaжіль підйoму-cпуcку |
| Tип пpивoду: | Гідpaвлічний |
| Вага | 6 кг |
| Код запчастини | 10454 |
| Код товару | 10454 |
| Кількість штоків: | 1 |
| Максимальна висота | 460 мм |
| Мінімальна висота | 230 мм |
| Розмір опори | 125х123 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 2 519 ₴





