
влевовправо
Сайлентблок ресори (задня/спереду) Mitsubishi L200 2.5DI 4x4 96-11 BLUE PRINT ADC48091 UA62
- В наявності
- Код: ADC48091
681 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
ADC48091

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADC48091
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM5020 | ASHIKA | GOM5121 | DYNAMATRIX | DS130300 |
| FEBI BILSTEIN | 41171 | GOOM | LSB0021 | GSP | 531781 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4285004 | JAPANPARTS | RU5020 | JAPANPARTS | RU5121 |
| JAPKO | GOJ5020 | JAPKO | GOJ5121 | KAVO PARTS | SBL5506 |
| KAVO PARTS | SBL5505 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4234372 | LYNXauto | C9959 |
| MAXGEAR | 725033 | MDR | MEM85020 | MDR | MEM85121 |
| MITSUBISHI | MB515925 | MITSUBISHI | MR491825 | NTY | ZTTMS015B |
| NTY | ZTTMS020A | PROFIT | 23070990 | RED-LINE | 43MI057 |
| SAKURA | 4234372 | SWAG | 80941171 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi COLT/RODEO (K7_T, K6_T) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Код запчастини | ADC48091 |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,190 |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Код товару | ADC48091 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 37 |
| Сторона встановлення | спереду |
- Ціна: 681 ₴





