
влевовправо
Радіатор інтеркулера BMW X5 (E53) 3.0D 03-06 NRF 30323 UA62
- В наявності
- Код: 30323
6 459 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
30323

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30323
(NRF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 704017 | AHE | 704017O | AKS DASIS | 057018N |
| AUTOGAMMA | 105914 | AVA QUALITY COOLING | BW4421 | BMW | 17517791231 |
| BMW | 7791231 | FRIGAIR | 07023018 | KALE OTO RADYATÖR | 344845 |
| MAHLE | CI361000P | NISSENS | 96387 | PRASCO | BM820N001 |
| PRASCO | BW4421 | PROFIT | 17800141 | VALEO | 818618 |
| VAN WEZEL | 06004421 | WILMINK GROUP | WG1723878 | WILMINK GROUP | WG2208234 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X5 (E53) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 30323 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 550 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 550 |
| Код товару | 30323 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
- Ціна: 6 459 ₴





