
влевовправо
Підшипник КПП (F10/F13/F17) Opel, (24x44.5x22.75), (F-235739) INA 712 1443 10 UA62
- Немає в наявності
- Код: 712144310
775 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
712144310

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 1443 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | F897543 | FAG | F897543 | GENERAL MOTORS | 55350152 |
| GENERAL MOTORS | 708014 | GENERAL MOTORS | 720063 | GENERAL MOTORS | 90522525 |
| INA | 712144310 | INA | F235739RH | OPEL | 55350152 |
| OPEL | 708014 | OPEL | 708014 | OPEL | 90522525 |
| VAUXHALL | 720063 | VAUXHALL | 720063 | WILMINK GROUP | WG2071573 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 44.5 мм |
| Код запчастини | 712144310 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 22.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,126 |
| Код товару | 712144310 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 44,50 |
| Ширина [мм] | 22,75 |
- Ціна: 775 ₴



