
влевовправо
Сайлентблок ресори (задній/передній) MB 709-1120 -98 FEBI BILSTEIN 01502 UA62
- В наявності
- Код: 01502
559 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
01502

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01502
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASMETAL | 38MR3105 | BSG | BSG60700038 | DT Spare Parts | 450494 |
| EVOBUS | 6733200150 | EVOBUS | A6733200150 | MERCEDES-BENZ | 6733200150 |
| MERCEDES-BENZ | A6733200150 | OREX | 132059 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz LK/LN2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 96 мм |
| Діаметр внутрішній | 36 мм |
| Код запчастини | 01502 |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Довжина [мм] | 96 |
| Код товару | 01502 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 68 |
| Сторона встановлення | ззаду |
- Ціна: 559 ₴




