
Радіатор пічки MB Sprinter 06- — Mahle — AH 166 000P
- В наявності
- Код: AH 166 000P
2 263 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор пічки MB Sprinter 06- — Mahle — AH 166 000P

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | AH 166 000P |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 360 мм |
| Ширина ядра радіатора | 170 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Мoдель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 3-t (906) 2006- |
- Ціна: 2 263 ₴

