
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter 208-316 96- (Ate — Teves)/(з датчиками) — ICER — 141103
- В наявності
- Код: 141103
978 ₴/комплект
- +380 (95) 204-16-55
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter 208-316 96- (Ate — Teves)/(з датчиками) — ICER — 141103
Гальмівна система автомобіля є важливим елементом безпеки автомобілів Мерседес Спринтер, Мерседес Віто, Фольксваген ЛТ, Фольксваген Крафтер і Транспортер.
Головне її завдання — контроль швидкості руху та своєчасна зупинка автомобіля, а також нерухомість авто під час стоянки (ету функцію виконує стоянкове гальмо).
До гальмівної системи входять: гальмівні колодки, гальмівні диски, шланги та датчики ABS. Для ручного гальма використовуються: троси та колодки ручної колодки, а також довідники.
| NRD(Украина) | N414 |
| WENDER PARTS (Туреччина) | 21592 18.8 |
| MEYLE (Німеччина) | 0252159218 |
| ROADHOUSE (Іспанія) | 2580.00 |
| BRECK (Польща) | 215920070510 |
| ZIMMERMANN (Німеччина) | 21592.185.1 |
| ATE (Німеччина) | 13.0460-7084.2 |
| Tructec (Німеччина) | 02.35.085 |
| Solgy (Іспанія) | 209002 |
| Понеділок | 09:00 ― 17:00 |
| Вторник | 09:00 ― 17:00 |
| Среда | 09:00 ― 17:00 |
| Четверг | 09:00 ― 17:00 |
| П'ятниця | 09:00 ― 17:00 |
| Субота | 09:00 ― 14:00 |
| Несхидреня | Вихідний |
Підібрати та замовити запчастини до вашого автомобіля ви можете:
- на нашому сайті
- Зателефонувавши нам
- надіславши повідомлення
- залишивши замовлення в кошику
— відвідати наш магазин за адресою, зазначеним у контактах сайту
Щоб товар був відправлений того дня, потрібно зробити замовлення до 16:00,
у 112-3 години.
Доставка здійснюється всією Україною транспортними компаніями:
· Новая почта,
· Ін-тайм, (Тільки після 100% передоплати)
· Деливери, (Тільки після 100% передоплати)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Код запчастини | 141103 |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанні |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Мoдель | Sprinter |
| Сумісність | Volkswagen LT 28-35 II (2DB 2DE 2DK) 1996-2006 |
- Ціна: 978 ₴/комплект

