
влевовправо
Натяжной ролик (гладкий) на MB Sprinter/Vito OM601-602 — FEBI BILSTEIN — 02249
- В наявності
- Код: 02249
746 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натяжной ролик (гладкий) на MB Sprinter/Vito OM601-602 — FEBI BILSTEIN — 02249

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 02249 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Мoдель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 3-t (903) 1995-2006 |
- Ціна: 746 ₴



