
Задні колодки (з молоточками) — BRECK (Польща) — MB SPRINTER 308-316, VW LT 35 1996-2006 — 215920070510
- В наявності
- Код: 21592 00 705 10
1 000 ₴/комплект
- +380 (95) 204-16-55
Задні колодки (з молоточками) — BRECK (Польща) - 215920070510
MB SPRINTER 308-316, VW LT 35 1996-2006
Польща
Гальмівні колодки BRECK виробляються компанією LUMAG Sp. z o.o., польським виробником фрикційних матеріалів із укріпленою позицією на міжнародному ринку. Фірма LUMAG почала свою діяльність 26 років тому, з виробництва фрикційних матеріалів для вантажних автомобілів. У відповідь на вимоги ринку, що стосуються високої якості гальмівних колодок для легкових автомобілів, LUMAG створив у 2003 році свою марку BRECK. Завдяки інвестиціям в інноваційні технології, постійному вдосконаленню машинного парку та своєму дослідницькому центру, щороку із виробничих ліній сходить 5 мільйонів високоякісних колодок марки BRECK. За 11 років продукти BRECK здобули визнання клієнтів і фахівців із галузі, і постійно зміцнюють свою позицію на ринку. З жовтня 2013 року колодки BRECK виробляються на найсучаснішому заводі фрикційних матеріалів у Центральній і Східній Європі. Завод поверхнею 19 тис. м2 побудований компанією LUMAG. Новий завод дає змогу задовольнити щораз більшим вимогам клієнтів, а також відповісти суворим вимогам ринку ОЕ. Автоматичний змішувальний цех і високопродуктивні технологічні лінії збільшили виробничі можливості фірми, також в асортименті колодок для легкових автомобілів. Сьогодні BRECK — це понад 350 позицій і співпраця з 10 тисячами автомобільних майстерень. BRECK — це також довіра, якість, комфорт їзди, а насамперед безпека. Щодня тисячі водіїв піддають наші запчастини найнадійнішим тестам.
| AUTOSTANDART (Україна) | N414 |
| WENDER PARTS (Туреччина) | 21592 18.8 |
| AUTOTECHTEILE (Німеччина) | ATT4260 |
| MEYLE (Німеччина) | 0252159218 |
| ROADHOUSE (Іспанія) | 2580.00 |
| ZIMMERMANN (Німеччина) | 21592.185.1 |
| ATE (Німеччина) | 13.0460-7084.2 |
| Tructec (Німеччина) | 02.35.085 |
Пропонуємо оригінальні запчастини та замінники. Постачання з наявності та під замовлення.
Наш інтернет-магазин був створений для представництва в інтернеті наявного магазину, з дійсно наявним товаром на складі в Хмільницькому.
Підібрати та замовити запчастини до вашого автомобіля ви можете:
- на нашому сайті
- Зателефонувавши нам
- надіславши повідомлення
- залишивши замовлення в кошику
— відвідати наш магазин за адресою, зазначеним у контактах сайту
| Понеділок | 09:00 ― 17:00 |
| Вторник | 09:00 ― 17:00 |
| Среда | 09:00 ― 17:00 |
| Четверг | 09:00 ― 17:00 |
| П'ятниця | 09:00 ― 17:00 |
| Субота | 09:00 ― 14:00 |
| Несхидреньо | Вихідний |
Щоб товар був відправлений того дня, потрібно зробити замовлення до 16:00,
у 112-3 години.
Доставка здійснюється всією Україною транспортними компаніями:
· Новая почта,
· Ін-тайм, (Тільки після 100% передоплати)
· Деливери, (Тільки після 100% передоплати)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breck |
| Країна виробник | Польща |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Код запчастини | 21592 00 705 10 |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 156.3 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Висота | 55.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Мoдель | Sprinter |
| Сумісність | Volkswagen LT 28-35 II (2DB 2DE 2DK) 1996-2006 |
- Ціна: 1 000 ₴/комплект








