
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього) VW Arteon 17- FEBI BILSTEIN 172363 UA62
- В наявності
- Код: 172363
533 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
172363

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
172363
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 17142 | ASMETAL | 38AU1231 | AUDI | 5Q0505171B |
| AUDI | 3Q0505311ESK | AUDI | 3Q0505311F | AUDI | 3Q0505311GSK |
| AUDI | 3Q0505311E | AUDI | 3Q0505311FSK | AUDI | 3Q0505311G |
| DYS | 3727718 | FAI AutoParts | SS10831 | LEMFÖRDER | 4253301 |
| OCAP | 1216340 | RODRUNNER | BCSB1168 | SEAT | 3Q0505171B |
| SEAT | 3Q0505311G | SEAT | 3Q0505311ESK | SEAT | 3Q0505311GSK |
| SEAT | 3Q0505311E | SIDEM | 863729 | SKODA | 3Q0505311E |
| SKODA | 3Q0505311ESK | SKODA | 3Q0505311F | SKODA | 3Q0505311C |
| SKODA | 3Q0505311FSK | SKODA | 3Q0505311G | SKODA | 3Q0505311GSK |
| SKODA | 5Q0505171B | SKODA | 3Q0505311CSK | SKODA | 3Q0505311D |
| SKODA | 3Q0505311DSK | SPIDAN CHASSIS PARTS | 412538 | SWAG | 33101296 |
| TALOSA | 5713257 | VW | 3Q0505311DSK | VW | 3Q0505311D |
| VW | 3Q0505311FSK | VW | 3Q0505311GSK | VW | 3Q0505311CSK |
| VW | 3Q0505311C | VW | 3Q0505311E | VW | 3Q0505311F |
| VW | 3Q0505311ESK | VW | 3Q0505311G | VW | 5Q0505171B |
| WILMINK GROUP | WG2245490 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi Q3 (F3B) | Audi Q3 Sportback (F3N) | Seat TARRACO (KN2) |
| Skoda SUPERB (3V3) | Skoda SUPERB универсал (3V5) | Skoda KODIAQ (NS7, NV7) |
| Skoda KAROQ (NU7) | VW PASSAT (3G2) | VW PASSAT Variant (3G5) |
| VW ARTEON (3H7, 3H8) | VW PASSAT ALLTRACK (3G5, CB5) | VW TIGUAN (AD1, BT1) |
| VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 172363 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 44.5 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Q3, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,115 |
| Внутрішній діаметр | 12.1 мм |
| Код товару | 172363 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 44,5 |
| Сторона встановлення | всередині |
| Товщина (мм) | 60 |
- Ціна: 533 ₴




