
влевовправо
Сайлентблок ресори (передньої) Ford Transit 06-14 350S (RWD) (односкатн.) FEBI BILSTEIN 173407 UA62
- В наявності
- Код: 173407
607 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
173407

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
173407
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU2396 | FORD | 1431075 | FORD | 1720483 |
| FORD MOTOR COMPANY | 6C115781BA | FORD MOTOR COMPANY | 6C115781BB | GSP | 516427 |
| LYNXauto | C9413 | MILES | DB12002 | SWAG | 33101776 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford TRANSIT фургон | Ford TRANSIT автобус | Ford TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть |
| Ford TRANSIT TOURNEO |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 173407 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 34 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 84 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,224 |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина [мм] | 34 |
| Код товару | 173407 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Сторона встановлення | спереду |
- Ціна: 607 ₴





