
влевовправо
Сальник хвостовика BMW 3 (E46/E90-E93/F30/F80/F31) 96-, N47/M57/M62 ELRING 729.370 UA62
- В наявності
- Код: 729370
351 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
729370

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
729.370
(ELRING)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 899PRDA | BMW | 33101213412 | BMW | 33121214443 |
| BMW | 33107609536 | CORTECO | 01037090B | REINZ | 812941200 |
| WILMINK GROUP | WG1250043 | WILMINK GROUP | WG1700770 | WILMINK GROUP | WG2184996 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (E60) | BMW 5 Touring (E61) | BMW 7 (E38) |
| BMW 5 (E39) | BMW 5 Touring (E39) | BMW 7 (E65, E66, E67) |
| BMW Z8 (E52) | BMW X5 (E53) | BMW 3 (E46) |
| BMW 3 Touring (E46) | BMW 3 купе (E46) | BMW 6 (E63) |
| BMW 6 кабрио (E64) | BMW X3 (E83) | BMW X5 (E70) |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | BMW 3 Touring (E91) | BMW 3 (E90) |
| BMW 3 купе (E92) | BMW 3 кабрио (E93) | BMW 1 (E81) |
| BMW 1 кабрио (E88) | BMW 1 (E87) | BMW 5 (F10, F18) |
| BMW 6 кабрио (F12) | BMW 6 купе (F13) | BMW 7 (F01, F02, F03, F04) |
| BMW X6 (E71, E72) | BMW 3 Touring (F31) | BMW X6 (F16, F86) |
| BMW 1 (F20) | BMW 1 (F21) | BMW 1 купе (E82) |
| BMW X3 (F25) | BMW Z4 (E89) | BMW 5 GRAN TURISMO (F07) |
| BMW 4 купе (F32, F82) | BMW 4 кабрио (F33, F83) | BMW 6 Gran Coupe (F06) |
| BMW X5 (F15, F85) | BMW 4 Gran Coupe (F36) | BMW X4 (F26) |
| BMW 2 Кабриолет (F23) | BMW 2 КУПЕ (F22, F87) | BMW 3 GRAN TURISMO (F34) |
| BMW 5 Touring (F11) | BMW 5 (G30, F90) | BMW 5 Touring (G31) |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) | BMW 7 (G11, G12) | BMW 8 Купе (G15, F92) |
| BMW X3 (G01, F97) | BMW X4 (G02, F98) | BMW X5 (G05, F95) |
| BMW X7 (G07) | BMW 3 (G20) | BMW 3 Touring (G21) |
| BMW 8 Gran Coupe (G16, F93) | BMW 8 Кабриолет (G14, F91) | BMW X6 (G06, F96) |
| BMW Z4 Roadster (G29) | MINI MINI COUNTRYMAN (R60) | MINI MINI PACEMAN (R61) |
| ROLLS-ROYCE PHANTOM | ROLLS-ROYCE GHOST | ROLLS-ROYCE PHANTOM Drophead Coupe |
| ROLLS-ROYCE PHANTOM купе | ROLLS-ROYCE WRAITH купе | ROLLS-ROYCE DAWN |
| ROLLS-ROYCE CULLINAN (RR31) | ROLLS-ROYCE PHANTOM VIII (RR11, RR12) | ROLLS-ROYCE GHOST II (RR21) |
| ROLLS-ROYCE GHOST II Extended Wheelbase (RR22) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 729370 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mini, Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, Wraith, 7-Series, Z4, Phantom, Ghost, Dawn, Z8, Cullinan, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Код товару | 729370 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 78 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | A/BS |
- Ціна: 351 ₴




