
влевовправо
Сальник диференціалу (50x80x9) BMW 3 (E36/E90/F30/F80)/5 (E28/E34/E39/F10)/7 (E32/E38) -16 S50/S6 703.190 UA62
- Немає в наявності
- Код: 703190
1 309 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
703190

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
703.190
(ELRING)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 33121204847 | BMW | 33121212197 | BMW | 33121213949 |
| WILMINK GROUP | WG2237763 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ALPINA B7 (E65) | BMW 3 (E36) | BMW 5 (E60) |
| BMW 5 Touring (E61) | BMW 3 (F30, F35, F80) | BMW 3 (E90) |
| BMW 2 КУПЕ (F22, F87) | BMW 5 (E39) | BMW 5 (E34) |
| BMW 5 Touring (E34) | BMW 3 купе (E36) | BMW 3 кабрио (E36) |
| BMW 3 купе (E92) | BMW 3 кабрио (E93) | BMW Z4 (E85) |
| BMW Z4 купе (E86) | BMW 5 (F10, F18) | BMW 1 купе (E82) |
| BMW 6 кабрио (F12) | BMW 6 купе (F13) | BMW 4 купе (F32, F82) |
| BMW 4 кабрио (F33, F83) | BMW 6 Gran Coupe (F06) | BMW 7 (E38) |
| BMW 6 (E63) | BMW 6 кабрио (E64) | BMW 5 (E28) |
| BMW 7 (E23) | BMW 3 купе (E46) | BMW 3 кабрио (E46) |
| BMW 8 (E31) | BMW 6 (E24) | BMW 7 (E32) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 703190 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 9 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, 3, B7, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 9 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Код товару | 703190 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AW/BS |
- Ціна: 1 309 ₴





