
влевовправо
Фільтр повітряний VW Golf 2.0TFSI 04-09/Jetta/Passat 05-10 KNECHT LX 1262 UA62
- Немає в наявності
- Код: LX1262
806 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
LX1262

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX 1262
(KNECHT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500305 | ALCO FILTER | MD8284 | ASHIKA | FA0934JM |
| AUDI | 06F133843A | AUDI | 6F133843A | AUTOMEGA | 180027710 |
| BLUE PRINT | ADV182223 | BORG & BECK | BFA2165 | Borsehung | B10543 |
| BORSEHUNG | B10543 | BOSCH | 1457433102 | BREMSI | FA1345 |
| BSG | BSG90135015 | CHAMPION | U842606 | CHAMPION | CAF100842P |
| COMLINE | EAF633 | CONTINENTAL | 28000204922 | CoopersFiaam | PA7541 |
| CUPRA | 06F133843A | CWORKS | B13MR0066 | DENCKERMANN | A140862 |
| Dr!ve+ | DP1110100584 | DYNAMATRIX | DAF1262 | EUROREPAR | E147306 |
| FEBI BILSTEIN | 109214 | FILTRON | AP1498 | FRAM | CA10256 |
| HENGST FILTER | E662L | HIFI FILTER | SA5182 | HOFFER | 18563 |
| JAPANPARTS | FA0934JM | JAPKO | FA0934JM | JP GROUP | 1118601700 |
| JS ASAKASHI | A0454 | KAMOKA | F249101 | KLAXCAR FRANCE | FA406z |
| KOLBENSCHMIDT | 50014070 | KTM | XCP00000921 | LUCAS | LFAF757 |
| LYNXauto | LA1069 | MANDO | MMF015393 | MANN-FILTER | C41110 |
| MAPCO | 60441 | MEAT & DORIA | 18563 | MECAFILTER | ELP9111 |
| MEYLE | 1123210026 | MISFAT | P821 | MOTAQUIP | VFA1184 |
| Omnicraft | 2133746 | OPEN PARTS | EAF321510 | OPTIMAL | OPFAF10178 |
| PREXAparts | P121003 | PROFIT | 15124013 | PURFLUX | A1259 |
| QUINTON HAZELL | QFA0703 | RIDEX | 8A0238 | SAKURA Automotive | A31090 |
| SEAT | 6F133843A | SEAT | 06F133843A | SKODA | 6F133843A |
| SKODA | 06F133843A | SOFIMA | S3315A | Stark | SKAF0060243 |
| STELLOX | 7101278SX | TECNECO FILTERS | AR10256PM | TECNOCAR | A2225 |
| TOPRAN | 110460 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0714217 | UFI | 3031500 |
| VAICO | V100438 | VALEO | 585356 | VW | 06F133843A |
| VW | 6F133843A | WILMINK GROUP | WG1018918 | WILMINK GROUP | WG1792410 |
| WILMINK GROUP | WG2152148 | WILMINK GROUP | WG2223553 | WILMINK GROUP | WG2228258 |
| WILMINK GROUP | WG2282453 | WILMINK GROUP | WG1215872 | WIX FILTERS | WA9508 |
| WUNDER FILTER | WH136 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 Sportback (8PA) | Audi A3 (8P1) | Audi TT (8J3) |
| Audi TT Roadster (8J9) | KTM X-Bow кабрио | Seat LEON (1P1) |
| Seat ALTEA (5P1) | Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | Seat TOLEDO III (5P2) |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | Skoda LAURA (1Z3) | VW GOLF V (1K1) |
| VW PASSAT Variant (3C5) | VW EOS (1F7, 1F8) | VW JETTA I седан (1K2) |
| VW PASSAT (3C2) | VW BORA / JETTA V универсал (1K5) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1262 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Knecht |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 404.6 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 37.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Jetta, A3, Octavia, Passat, Leon, TT, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | KNECHT |
| Вага нетто [г] | 266,0 |
| Висота [мм] | 37,3 |
| Висота паковання [см] | 40,80 |
| Довжина [мм] | 404,6 |
| Довжина паковання [см] | 18,2 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | LX1262 |
| Ширина [мм] | 173 |
| Ширина упаковки [см] | 4,30 |
- Ціна: 806 ₴





