
влевовправо
Сальник вала первинного КПП Fiat Doblo 1.4-1.6 01- (19..8x40x5.5/8) CORTECO 12014345B UA62
- В наявності
- Код: 12014345B
219 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
12014345B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12014345B
(CORTECO)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFA ROMEO | 40004670 | AUTOBIANCHI | 40004670 | FIAT | 40004670 |
| FIAT | 91111183 | LANCIA | 40004670 | LANCIA | 91111183 |
| WILMINK GROUP | WG1223253 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Alfa Romeo MITO (955) | Fiat BRAVA (182) | Fiat PUNTO (188) |
| Fiat DOBLO Cargo (223) | Fiat DOBLO (119) | Fiat ALBEA (178_) |
| Fiat PUNTO (176) | Fiat BRAVO I (182) | Fiat MAREA (185) |
| Fiat MAREA Weekend (185) | Fiat STRADA пикап (178E) | Fiat UNO (146A/E) |
| Fiat PALIO (178BX) | Fiat PALIO Weekend (178DX) | Fiat STILO (192) |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | Fiat PUNTO кабрио (176C) | Fiat PUNTO (199) |
| Fiat 500 (312) | Fiat IDEA | Fiat PANDA (169) |
| Fiat CINQUECENTO (170) | Fiat SEICENTO (187) | Fiat LINEA (323) |
| Fiat PANDA (141A_) | Fiat BRAVO II (198) | LANCIA YPSILON (843) |
| LANCIA MUSA (350) | LANCIA Y (840A) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014345B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CORECO |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 19,8 |
| Висота 1 [мм] | 5,5 |
| Висота 2 [мм] | 8 |
| Код товару | 12014345B |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 40 |
| Тип кручення | праве кручення |
- Ціна: 219 ₴




