
влевовправо
Фільтр повітряний MB C-class (W204/W205/)/E-class (C207) 1.6-2.0 08- KNECHT LX 3775 UA62
- Немає в наявності
- Код: LX3775
1 388 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
LX3775

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX 3775
(KNECHT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63709 | ALCO FILTER | MD5368 | AMC Filter | NA2634 |
| BLUE PRINT | ADBP220019 | BORG & BECK | BFA2520 | BOSCH | F026400480 |
| BREMSI | FA1063 | BSG | BSG60135030 | COMLINE | EAF913 |
| CONTINENTAL | 28000205042 | CoopersFiaam | FL6998 | DENCKERMANN | A141791 |
| Dr!ve+ | DP1110100247 | DYNAMATRIX | DAF3775 | EUROREPAR | 1689027080 |
| FEBI BILSTEIN | 171358 | FI.BA | FA8815 | FILTRON | AK2187 |
| FRAM | CA11761 | FREY | 703113701 | GOODWILL | AG816 |
| HENGST FILTER | E1145L | HIFI FILTER | SA5342 | HOFFER | 18642 |
| IAP QUALITY PARTS | 12113152 | INFINITI | 16546HG00B | JS ASAKASHI | A0563 |
| KAMOKA | F242501 | KAVO PARTS | NA2634 | KLAXCAR FRANCE | FA330z |
| KOLBENSCHMIDT | 50014704 | LUCAS | LFAF256 | LUCAS FILTERS | LFAF256 |
| LYNXauto | LA413 | MAGNETI MARELLI | 153071762355 | MANN-FILTER | C14006 |
| MAPCO | 60781 | MEAT & DORIA | 18642 | MECAFILTER | EL9461 |
| MERCEDES | 274094000490 | MERCEDES-BENZ | A2740940004 | MERCEDES-BENZ | 2740940004 |
| MILES | AFAC167 | MISFAT | R1209 | MOTAQUIP | LVFA1563 |
| MULLER FILTER | PA3709 | NISSAN | 16546HG00B | OPEN PARTS | EAF367420 |
| OPTIMAL | OPFAF10344 | PURFLUX | A1622 | QUINTON HAZELL | QFA0984 |
| SAKURA Automotive | A26430 | SOFIMA | S7A92A | STELLOX | 7101946SX |
| TECNECO FILTERS | AR14006 | TOPRAN | 409120 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214209 |
| UFI | 27A9200 | VAICO | V301023 | VALEO | 728704 |
| WILMINK GROUP | WG1426412 | WILMINK GROUP | WG1888849 | WILMINK GROUP | WG2152168 |
| WILMINK GROUP | WG2217471 | WILMINK GROUP | WG2228904 | WILMINK GROUP | WG2284630 |
| WIX FILTERS | WA9785 | WUNDER FILTER | WH742 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| INFINITI Q50 | INFINITI Q60 Купе | Mercedes-Benz C-CLASS Купе (C205) |
| Mercedes-Benz E-CLASS (W212) | Mercedes-Benz GLK-CLASS (X204) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) |
| Mercedes-Benz C-CLASS (W204) | Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) | Mercedes-Benz E-CLASS купе (C207) |
| Mercedes-Benz E-CLASS кабрио (A207) | Mercedes-Benz C-CLASS купе (C204) | Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S205) |
| Mercedes-Benz SLC (R172) | Mercedes-Benz C-CLASS (W205) | Mercedes-Benz GLC (X253) |
| Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3775 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 138.4 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 257 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | SLC, C-Class, GLC, Q50, Q60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 272,0 |
| Висота [мм] | 257,0 |
| Висота паковання [см] | 26,80 |
| Довжина [мм] | 138,4 |
| Довжина паковання [см] | 14,7 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | LX3775 |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина 1 [мм] | 110,8 |
| Ширина [мм] | 121 |
| Ширина упаковки [см] | 14,65 |
- Ціна: 1 388 ₴


