
влевовправо
Сальник колінвала (передній) Citroen Berlingo/Jumpy/Peugeot Expert/Partner 1.5 BlueHDI 18- (38x55 964.160 UA62
- Немає в наявності
- Код: 964160
712 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
964160

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
964.160
(ELRING)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROËN | 9820961080 | CORTECO | 49465920 | DS | 9820961080 |
| FAI AutoParts | OS2292 | FORD | 2190320 | FORD | JX6Q6700BA |
| GLASER | P9335601 | OPEL | 3556990 | PEUGEOT | 9820961080 |
| REINZ | 811055200 | TOYOTA | SU001A7945 | VICTOR REINZ | 811055200 |
| WILMINK GROUP | WG2042969 | WILMINK GROUP | WG2102398 | WILMINK GROUP | WG2149217 |
| WILMINK GROUP | WG2293769 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C4 CACTUS | Citroen C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) | Citroen C3 III (SX) |
| Citroen BERLINGO (ER_, EC_) | Citroen C5 AIRCROSS | Citroen C4 III (BA_, BB_, BC_) |
| Ford TRANSIT CONNECT Kombi | Ford TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi | Ford KUGA III (DFK) |
| Ford FOCUS IV (HN) | Ford FOCUS IV Turnier (HP) | Ford FOCUS IV седан (HM) |
| Opel GRANDLAND X (A18) | Opel GRANDLAND X Van | Opel COMBO Tour / Life (X19) |
| Peugeot 308 II | Peugeot 308 SW II | Peugeot 2008 II (U_) |
| Peugeot 3008 SUV (M_) | Peugeot 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) | Peugeot 508 II (FB_, FH_, F3_) |
| Peugeot EXPERT Фургон (V_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 964160 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 5.9 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Ford |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, Expert, Grandland X, C5 Aircross, 308, 208, Grandland / Grandland X, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Transit Connect, C3, Berlingo, C4, 508, Kuga, Combo, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 5,9 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Код товару | 964160 |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
- Ціна: 712 ₴





