Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
ADT32262

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADT32262
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60719 | ACKOJA | A700404 | AKRON-MALÒ | 1500191 |
| AMC Filter | TA1678 | ASHIKA | 2002286 | ASHUKI by Palidium | T10473 |
| BORG & BECK | BFA2291 | BOSCH | 1457433972 | BREMSI | FA1147 |
| CHAMPION | CAF100811P | CLEAN FILTERS | MA1315 | COMLINE | CTY12035 |
| CoopersFiaam | PA7357 | CWORKS | G2424T0Y010 | CWORKS | B130G0157 |
| DACO Germany | DFA3905 | DAIHATSU | 178010Y010 | DENCKERMANN | A140174 |
| Dr!ve+ | DP1110100086 | DYNAMATRIX | DAF1002 | EUROREPAR | E147155 |
| FEBI BILSTEIN | 27271 | FI.BA | FA207 | FIL FILTER | HP5036 |
| FILTRON | AP1422 | FRAM | CA9295 | FRIGAIR | AR15109 |
| GOODWILL | AG301ECO | HAVAL | 1109101S16 | HENGST FILTER | E641L |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1322077 | IAP QUALITY PARTS | 12117001 | JAPANPARTS | FA286S |
| JAPKO | 20286 | JS ASAKASHI | A197J | KAISHIN | A197 |
| KAMOKA | F230001 | KAVO PARTS | TA1678 | KNECHT | LX1002 |
| LUCAS | LFAF249 | LUCAS FILTERS | LFAF249 | LYNXauto | LA133 |
| MAGNETI MARELLI | 152071758640 | MAHLE | LX1002 | MANN-FILTER | C2513 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2513LFPCSMS | MAXGEAR | 260643 | MDR | MAF3286 |
| MECAFILTER | ELP3925 | MEYLE | 30123210015 | MFILTER | K7166 |
| MILES | AFAD206 | MISFAT | P176 | MOTAQUIP | VFA954 |
| MULLER FILTER | PA719 | NIPPARTS | J1322077 | NPS | T132A79 |
| Omnicraft | 2133129 | OPEN PARTS | EAF336710 | OPTIMAL | OPFAF10162 |
| PROFIT | 15122673 | PURFLUX | A1107 | QUINTON HAZELL | QFA0672 |
| RED-LINE | 36TO004 | RIDEX | 8A0156 | SAKURA Automotive | A1178 |
| SCION | 1780121030 | SCT - MANNOL | SB2351 | SOFIMA | S9102A |
| Stark | SKAF0060159 | STELLOX | 7101125SX | SUBARU | 1780121030 |
| TECNECO FILTERS | AR2019PMJ | TECNOCAR | A2019 | TOYOTA | 178010Y010 |
| TOYOTA | 178010M010 | TOYOTA | 1780121030 | WILMINK GROUP | WG1215770 |
| WILMINK GROUP | WG1378539 | WILMINK GROUP | WG1438458 | WILMINK GROUP | WG2222684 |
| WILMINK GROUP | WG2282664 | WILMINK GROUP | WG1746765 | WIX FILTERS | WA6665 |
| WUNDER FILTER | WH2055 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| DAIHATSU CHARADE | Subaru TREZIA | Toyota VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) |
| Toyota VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | Toyota ECHO (SCP1_, NLP1_, NCP1_) | Toyota ECHO VERSO (_NLP2_, _NCP2_) |
| Toyota IST (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) | Toyota RACTIS (NLP12_, NCP12_, NSP12_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32262 |
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Verso, Trezia, Yaris, Yaris Verso, Charade |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,070 |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 249 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | ADT32262 |
| Ширина [мм] | 120 |
- Ціна: 294 ₴





