
влевовправо
Фільтр повітряний Skoda Fabia/Roomster /VW Polo 1.2 12v 01-07 BOSCH 1 457 433 319 UA62
- Немає в наявності
- Код: 1457433319
513 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
1457433319

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1 457 433 319
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60765 | AKRON-MALÒ | 1500066 | ASAM | 70277 |
| ASHIKA | FA0931JM | AUTOMEGA | 180024210 | BLUE PRINT | ADV182217 |
| BORG & BECK | BFA2044 | BOSCH | 1457433319 | BREMSI | FA0574 |
| BSG | BSG90135038 | CHAMPION | CAF100736P | CLEAN FILTERS | MA1313 |
| COMLINE | EAF449 | CONTINENTAL | 28000200322 | CoopersFiaam | PA7404 |
| CWORKS | B130P0014 | DACO Germany | DFA3303 | DENCKERMANN | A140462 |
| Dr!ve+ | DP1110100109 | DYNAMATRIX | DAF1080 | EUROREPAR | E147252 |
| FEBI BILSTEIN | 24778 | FI.BA | FA2029 | FILTRON | AP1494 |
| FRAM | CA9574 | HENGST FILTER | E423L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320842 |
| HIFI FILTER | SA5126 | HOFFER | 16108 | JAPANPARTS | FA0931JM |
| JAPKO | FA0931JM | JS ASAKASHI | A0302 | KAMOKA | F207901 |
| KLAXCAR FRANCE | FA030z | KNECHT | LX1080 | KOLBENSCHMIDT | 50014168 |
| LUCAS | LFAF268 | LUCAS FILTERS | LFAF268 | LYNXauto | LA1015 |
| MAGNETI MARELLI | 152071758661 | MAHLE | LX1080 | MANN-FILTER | C30931 |
| MAPCO | 60821 | MASTER-SPORT GERMANY | 30931LFPCSMS | MAXGEAR | 260147 |
| MEAT & DORIA | 16108 | MECAFILTER | ELP9057 | MEYLE | 1121290033 |
| MILES | AFAU255 | MISFAT | P404 | MOTAQUIP | VFA1010 |
| MULLER FILTER | PA765 | Omnicraft | 2133195 | OPEN PARTS | EAF306510 |
| OPTIMAL | OPFAF10174 | PATRON | PF1142 | PURFLUX | A1135 |
| PURRO | PURPA0015 | QUINTON HAZELL | QFA0728 | RIDEX | 8A0097 |
| SAKURA Automotive | A31850 | SAMPIYON FILTER | CP0330 | SCT - MANNOL | SB2139 |
| SEAT | 03E129620 | SKODA | 03E129620 | SOFIMA | S5602A |
| Stark | SKAF0060097 | STELLOX | 7101156SX | TECNECO FILTERS | AR2065PM |
| TECNOCAR | A2065 | TOPRAN | 109376 | UFI | 3016500 |
| VAICO | V108235 | VALEO | 585113 | VW | 03E129620 |
| WILMINK GROUP | WG1019013 | WILMINK GROUP | WG1215821 | WILMINK GROUP | WG1437836 |
| WILMINK GROUP | WG1792222 | WILMINK GROUP | WG2223549 | WILMINK GROUP | WG2282512 |
| WILMINK GROUP | WG2152034 | WIX FILTERS | WA6762 | WUNDER FILTER | WH119 |
| ZEKKERT | LF1832 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Seat IBIZA IV (6L1) | Seat CORDOBA (6L2) | Skoda PRAKTIK (5J) |
| Skoda FABIA (6Y2) | Skoda FABIA Combi (6Y5) | Skoda FABIA седан (6Y3) |
| Skoda FABIA Praktik | VW POLO (9N_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1457433319 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 46.3 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46,3 |
| Довжина [мм] | 300 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 1457433319 |
| Ширина [мм] | 155 |
- Ціна: 513 ₴





