
влевовправо
Фільтр повітряний Renault Logan 04- (з поролоном) MEYLE 16-12 321 0018 UA62
- Немає в наявності
- Код: 16123210018
382 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
16123210018

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
16-12 321 0018
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63613 | AKRON-MALÒ | 1500582 | ALCO FILTER | MD8738 |
| BLUE PRINT | ADR162221 | BORG & BECK | BFA2463 | BOSCH | F026400377 |
| BREMSI | FA1051 | COMLINE | EAF828 | CONTINENTAL | 28000204602 |
| DACIA | 165469466R | DACO Germany | DFA0701 | Dr!ve+ | DP1110100538 |
| EUROREPAR | 1682949680 | FEBI BILSTEIN | 48538 | FENOX | FAI152 |
| FIL FILTER | HP2312 | FILTRON | AP13410 | GOODWILL | AG325 |
| GOODWILL | AG3253 | HENGST FILTER | E1104L | HIFI FILTER | SA4128 |
| KLAXCAR FRANCE | FA194z | KNECHT | LX20611 | LUCAS | LFAF572 |
| LUCAS FILTERS | LFAF572 | LYNXauto | LA2070 | MAHLE | LX20611 |
| MANN-FILTER | C33006 | MAPCO | 60126 | MASTER-SPORT GERMANY | 33006LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260998 | MDR | MAF3043 | MECAFILTER | ELP9343 |
| MFILTER | K7046 | MISFAT | P523A | MOBILAND | 801001290 |
| MOTAQUIP | LVFA1626 | MULLER FILTER | PA3613 | NPS | R132T04 |
| OPEN PARTS | EAF362910 | OPTIMAL | OPFAF10144 | PROFIT | 15124170 |
| PURFLUX | A1576 | QUINTON HAZELL | QFA0921 | RENAULT | 165469466R |
| SAMPIYON FILTER | CP0120F | SCT - MANNOL | SB2294 | SCT - MANNOL | SB2343 |
| SOFIMA | S3688A | SOLGY | 103072 | TECNECO FILTERS | AR11652PMS |
| TOPRAN | 701007 | UFI | 3068800 | VAICO | V460896 |
| VALEO | 728700 | WILMINK GROUP | WG1216183 | WILMINK GROUP | WG1700358 |
| WILMINK GROUP | WG2222276 | WIX FILTERS | WA9754 | WUNDER FILTER | WH832 |
| WUNDER FILTER | WH8321 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia LODGY | Dacia DOKKER | Dacia DOKKER Express |
| Dacia LOGAN (LS_) | Dacia SANDERO | Dacia LOGAN пикап (US_) |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | Dacia LOGAN MCV (KS_) | Renault LOGAN II |
| Renault LOGAN I УНИВЕРСАЛ (KS_) | Renault LOGAN I (LS_) | Renault SANDERO/STEPWAY I |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16123210018 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 96 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Lodgy, Sandero, Dokker, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 326 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 16123210018 |
| Ширина [мм] | 96 |
- Ціна: 382 ₴




