
влевовправо
Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero/Pajero Sport 2.5TD 87-/L200 2.5/2.8TD 92-07 BOSCH 1 987 429 186 UA62
- Немає в наявності
- Код: 1987429186
824 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
1987429186

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1 987 429 186
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60113 | AKRON-MALÒ | 1500612 | AMC Filter | MA4604 |
| ASAM | 70284 | ASHIKA | 2002246 | ASHIKA | 2005523 |
| ASHUKI by Palidium | C05210 | AUTOMEGA | 180073810 | BLUE PRINT | ADC42228 |
| BORG & BECK | BFA2218 | BOSCH | 1987429169 | BSG | BSG62135006 |
| CHAMPION | CAF100488C | CLEAN FILTERS | MA3075 | COMLINE | EAF792 |
| CoopersFiaam | FLI9250 | CoopersFiaam | FLI6653 | DENCKERMANN | A140343 |
| Dr!ve+ | DP1110100284 | DYNAMATRIX | DAF673 | EUROREPAR | 1638021580 |
| FEBI BILSTEIN | 184274 | FI.BA | FA303 | FIL FILTER | HP461AK |
| FILTRON | AM4684 | FRAM | CAK3193 | FRAM | CA10273 |
| FRIGAIR | AR16109 | GOODWILL | AG176 | HENGST FILTER | E758L |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1325030 | HOFFER | 180221 | IAP QUALITY PARTS | 12112023 |
| IAP QUALITY PARTS | 12112031 | JAPANPARTS | FA246S | JAPANPARTS | FA523S |
| JAPKO | 20523 | JAPKO | 20246 | JC PREMIUM | B25052PR |
| KAISHIN | A713 | KAISHIN | A144 | KAVO PARTS | MA4604 |
| KLAXCAR FRANCE | FA207z | KNECHT | LX673 | LUCAS | LFAF324 |
| LUCAS FILTERS | LFAF324 | LYNXauto | LA315 | MAGNETI MARELLI | 153071760415 |
| MAGNETI MARELLI | 153071762513 | MAHLE | LX673 | MANN-FILTER | C16148 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 16148LFPCSMS | MAXGEAR | 261408 | MDR | MAF3246 |
| MDR | MAF3523 | MEAT & DORIA | 180221 | MECAFILTER | EL3804 |
| MEYLE | 32123210001 | MFILTER | A863 | MISFAT | R729 |
| MITSUBISHI | MD620563 | MITSUBISHI | MR323849 | MITSUBISHI | MR323949 |
| MITSUBISHI | MZ311786 | MITSUBISHI | MR239466 | MITSUBISHI | XR239466 |
| MITSUBISHI | XR323949 | MULLER FILTER | PA113 | NIPPARTS | J1325030 |
| NPS | M132I29 | Omnicraft | 2133297 | OPEN PARTS | EAF343620 |
| PURFLUX | A312 | PURFLUX | A1583 | QUINTON HAZELL | QFA0080 |
| RIDEX | 8A0260 | SAKURA Automotive | AS1073 | SCT - MANNOL | SB936 |
| SOFIMA | S7282A | Stark | SKAF0060266 | STELLOX | 7100673SX |
| TECNOCAR | A575 | VALEO | 585638 | WILMINK GROUP | WG2283233 |
| WILMINK GROUP | WG1216700 | WILMINK GROUP | WG1792465 | WIX FILTERS | WA6579 |
| WUNDER FILTER | WH921 | ZEKKERT | LF1377 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi MONTERO Вездеход откритий (V2_W, V4_W) | Mitsubishi MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) | Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V) |
| Mitsubishi COLT/RODEO (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | Mitsubishi COLT/RODEO (K7_T, K6_T) | Mitsubishi CHALLENGER (K90) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1987429186 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 154.8 мм |
| Ширина | 154.8 мм |
| Висота | 200 мм |
| Сумісність з моделлю | L200, L400, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 200 |
| Діаметр 1 [мм] | 88 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 1987429186 |
| Кількість | 1 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 154,8 |
| Ширина [мм] | 154,8 |
- Ціна: 824 ₴





