
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
S0340A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 0340 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60430 | AKRON-MALÒ | 1500209 | ASAM | 70310 |
| ASHIKA | FA0410JM | BLUE PRINT | ADW192210 | BORG & BECK | BFA2123 |
| BOSCH | 1457433740 | BREMSI | FA1655 | BREMSI | FA2165 |
| BSG | BSG65135002 | CLEAN FILTERS | MA1118 | COMLINE | EAF026 |
| CONTINENTAL | 28000202032 | CoopersFiaam | PA7192 | DENCKERMANN | A140023 |
| Dr!ve+ | DP1110100072 | EUROREPAR | 1680335480 | EUROREPAR | E147121 |
| FEBI BILSTEIN | 30369 | FI.BA | FA4300 | FIL FILTER | HP2008 |
| FILTRON | AP152 | FRAM | CA5680 | GENERAL MOTORS | 90499582 |
| GENERAL MOTORS | 90512444 | GENERAL MOTORS | 90512445 | GENERAL MOTORS | 90512446 |
| GENERAL MOTORS | 90512447 | GENERAL MOTORS | 90499589 | HENGST FILTER | E249L |
| JAPANPARTS | FA0410JM | JAPKO | FA0410JM | KAISHIN | A150 |
| KAMOKA | F202701 | KNECHT | LX614 | KOLBENSCHMIDT | 50013290 |
| MAGNETI MARELLI | 152071758509 | MAHLE | LX614 | MANN-FILTER | C341161 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 34116LFPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 341161LFPCSMS | MAXGEAR | 260088 |
| MEYLE | 6120835615 | MFILTER | K377 | MOTAQUIP | VFA822 |
| MULLER FILTER | PA430 | Omnicraft | 2133217 | OPEL | 835615 |
| OPEL | 835614 | OPEN PARTS | EAF323010 | PATRON | PF1095 |
| PURFLUX | A324 | QUINTON HAZELL | QFA0564 | RIDEX | 8A0113 |
| SAMPIYON FILTER | CP0005 | SCT - MANNOL | SB279 | SOLGY | 103061 |
| Stark | SKAF0060113 | SWAG | 40930369 | TECNECO FILTERS | AR430PMS |
| TECNECO FILTERS | AR430PM | TECNOCAR | A430 | TOPRAN | 201662 |
| UFI | 3006300 | VAICO | V400138 | VAICO | V400167 |
| VALEO | 585169 | VAUXHALL | VAF606 | VAUXHALL | VAF607 |
| VAUXHALL | 90499589 | VAUXHALL | 90512445 | VAUXHALL | 90512447 |
| WILMINK GROUP | WG1018346 | WILMINK GROUP | WG1216647 | WILMINK GROUP | WG1216648 |
| WILMINK GROUP | WG1439434 | WILMINK GROUP | WG2193974 | WILMINK GROUP | WG2223732 |
| WILMINK GROUP | WG2282625 | WILMINK GROUP | WG1792276 | WIX FILTERS | WA6337 |
| WUNDER FILTER | WH301 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet VECTRA | Opel SPEEDSTER | Opel VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) |
| Opel VECTRA B (36_) | Opel VECTRA B универсал (31_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S0340A |
| Виробник | Sofima |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 341 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Speedster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 341 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S0340A |
| Ширина [мм] | 206 |
- Ціна: 358 ₴





