Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
MA5606

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MA-5606
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60628 | AKRON-MALÒ | 1500390 | ASHIKA | 2003327 |
| ASHUKI by Palidium | M03120 | BLUE PRINT | ADM52222 | BOSCH | 1457433072 |
| BSG | BSG55135003 | COMLINE | CMZ12455 | CoopersFiaam | PA7269 |
| DENCKERMANN | A140095 | Dr!ve+ | DP1110100492 | EUROREPAR | E147236 |
| FI.BA | FA277 | FIL FILTER | HP5005 | FILTRON | AP113 |
| FRAM | CA5445 | GOODWILL | AG535 | HENGST FILTER | E551L |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1323027 | HOFFER | 16025 | IAP QUALITY PARTS | 12111055 |
| JAPANPARTS | FA327S | JAPKO | 20327 | KAISHIN | A455 |
| KNECHT | LX542 | LUCAS | LFAF306 | LUCAS FILTERS | LFAF306 |
| LYNXauto | LA408 | MAHLE | LX542 | MANN-FILTER | C2666 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2666LFPCSMS | MAXGEAR | 260333 | MAZDA | FS0513Z409C |
| MAZDA | FS0513Z40 | MAZDA | FS0513Z409A | MDR | MAF3327 |
| MEAT & DORIA | 16025 | MECAFILTER | ELP3775 | MFILTER | K412 |
| MILES | AFAI204 | MISFAT | P172 | MOTAQUIP | VFA949 |
| MULLER FILTER | PA628 | NIPPARTS | J1323027 | NPS | M132A27 |
| Omnicraft | 2133584 | PROFIT | 15122602 | PURFLUX | A302 |
| QUINTON HAZELL | QFA0479 | QUINTON HAZELL | QFA0504 | RED-LINE | 36MZ019 |
| RIDEX | 8A0111 | SCT - MANNOL | SB923 | SOFIMA | S8260A |
| Stark | SKAF0060111 | TECNOCAR | A628 | TOPRAN | 600070 |
| UFI | 3017200 | VAICO | V320014 | WILMINK GROUP | WG1216591 |
| WILMINK GROUP | WG1234505 | WILMINK GROUP | WG1378804 | WILMINK GROUP | WG1905147 |
| WILMINK GROUP | WG2221069 | WILMINK GROUP | WG2282429 | WIX FILTERS | WA6290 |
| WUNDER FILTER | WH2034 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 626 IV (GE) | Mazda 626 IV Hatchback (GE) | Mazda 626 Mk V (GF) |
| Mazda 626 Mk V Наклонная задняя часть (GF) | Mazda 626 Mk V универсал (GW) | Mazda MX-5 II (NB) |
| Mazda MX-6 (GE) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MA5606 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 37 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-5, MX-6, 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 259 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | MA5606 |
| Ширина [мм] | 166 |
- Ціна: 255 ₴





