
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
91069000

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
91069000
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 9210 | AKRON-MALÒ | 1390178 | ASAM | 73375 |
| ASHIKA | 55000505 | ATE | 03013740082 | AUTOTECHTEILE | 1004307 |
| BLUE PRINT | ADBP410050 | BORG & BECK | BBS6475 | BOSCH | 0986487751 |
| BRAXIS | AC0084 | BREMBO | S50521 | BREMSI | GF05601 |
| BREMSI | GF0560 | BSG | BSG60205013 | CIFAM | 153249 |
| DELPHI | LS2054 | E.T.F. | 090678 | EUROBRAKE | 58492733773 |
| FEBI BILSTEIN | 34314 | FERODO | FSB4103 | fri.tech. | 1052136 |
| FTE | BB1430A5 | FTE | 9100157 | GIRLING | 5187779 |
| HELLA | 8DA355050071 | HELLA PAGID | 8DA355050071 | ICER | 79PB4010C |
| JAPANPARTS | GF0505AF | JAPKO | 550505 | JURID | 362547J |
| KAMOKA | JQ212081 | KAMPOL | K784 | KAWE | 01056 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 6021214 | LPR | 01056 | LYNXauto | BS8010 |
| MAPCO | 8836 | MAXGEAR | 191804 | MERCEDES-BENZ | 9064200420 |
| MERCEDES-BENZ | A9064200420 | METELLI | 530249 | METZGER | KR226 |
| MEYLE | 1145330001S | MINTEX | MFR602 | NiBK | FN0695 |
| NK | 2733773 | R BRAKE | 79RBPB4010 | RAICAM | RA20610 |
| RAICAM | RA20611 | ROTWEISS | RW42031 | SAMKO | 81056 |
| sbs | 18492733773 | SOLGY | 209090 | SWAG | 10934314 |
| TOPRAN | 113013 | TRUSTING | 052136 | TRW | GS8777 |
| VAICO | V302142 | VW | 2E0698525A | VW | 2E0698525D |
| ZIMMERMANN | 109901543 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907) | Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t фургон (906) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 5-t фургон (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Автобус (906) |
| VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) | VW CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 91069000 |
| Виробник | Textar |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр барабану | 172 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Товщина | 6.2 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,76 |
| Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 172 |
| Висота паковання [см] | 8,2 |
| Довжина паковання [см] | 19,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без ручки ручного гальма |
| Код товару | 91069000 |
| Ширина [мм] | 42 |
| Ширина упаковки [см] | 12,5 |
- Ціна: 2 668 ₴





