
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/сзаді/ззовні) BMW 5 (F07/F10/F11/F18)/6 (F06/F12/F13) 10-18 314 610 0015 UA62
- В наявності
- Код: 3146100015
538 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
3146100015

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
314 610 0015
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AIC | 70482 | ASMETAL | 38BM0352 | BMW | 6850782 |
| BMW | 6794203 | BMW | 6861177 | BMW | 6861178 |
| BMW | 6777744 | BMW | 31126850606 | BMW | 31106861177 |
| BMW | 31106861178 | BMW | 31126775963 | BMW | 31126775964 |
| BMW | 31126777743 | BMW | 6777743 | BMW | 31126794203 |
| BMW | 31126794204 | BMW | 31126798107 | BMW | 31126798108 |
| BMW | 31126850605 | BMW | 31126777744 | BMW | 31126850781 |
| BMW | 31126850782 | BMW | 6775964 | BMW | 6775963 |
| BMW | 6794204 | BMW | 6798107 | BMW | 6798108 |
| BMW | 6850605 | BMW | 6850606 | BMW | 6850781 |
| BMW (BRILLIANCE) | 6794203 | BMW (BRILLIANCE) | 31126794203 | CPB | 507424 |
| CPB | 503602 | FAI AutoParts | SS10317 | FEBI BILSTEIN | 176108 |
| FEBI BILSTEIN | 179475 | FEBI BILSTEIN | 43753 | FORMPART | 1200120 |
| FORMPART | 1200100 | LEMFORDER | 3609101 | LEMFORDER | 3601701 |
| METZGER | 52087508 | MEYLE | 3146100016 | OE Germany | 803154 |
| OE Germany | 803198 | ORIGINAL IMPERIUM | 1473 | RTS | 01700116 |
| SASIC | 2256095 | SKF | VKDS338541 | SWAG | 33104924 |
| SWAG | 33103309 | SWAG | 20943753 | WILMINK GROUP | WG2256255 |
| WILMINK GROUP | WG2246732 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (F10, F18) | BMW 6 кабрио (F12) | BMW 6 купе (F13) |
| BMW 6 Gran Coupe (F06) | BMW 5 Touring (F11) | BMW 6 Gran Turismo (G32) |
| BMW 7 (G11, G12) | BMW 5 GRAN TURISMO (F07) | BMW 7 (F01, F02, F03, F04) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3146100015 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Висота [мм] | 55 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Код товару | 3146100015 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 43 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
- Ціна: 538 ₴




