
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
108311

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
108311
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500584 | ASHIKA | 200WW16 | AUTOMEGA | 180022010 |
| BLUE PRINT | ADW192202 | BLUE PRINT | ADW192201 | BORG & BECK | BFA2311 |
| BOSCH | F026400111 | BOSCH | F026400244 | BSG | BSG65135035 |
| CHEVROLET | 13319421 | COMLINE | EAF766 | Dr!ve+ | DP1110100212 |
| FEBI BILSTEIN | 108903 | FILTRON | AP1525 | GENERAL MOTORS | 13319421 |
| GENERAL MOTORS | 013319421 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320921 | IAP QUALITY PARTS | 12120121 |
| JAPANPARTS | FAW16S | JAPKO | 20W16 | KAISHIN | A10329 |
| KAVO PARTS | DA7610 | KLAXCAR FRANCE | FA463z | KNECHT | LX3062 |
| KNECHT | LX2683 | LYNXauto | LA1922 | MAHLE | LX3062 |
| MANN-FILTER | C29145 | MANN-FILTER | C29012 | MAPCO | 60384 |
| MDR | MAF3W16 | MEYLE | 6123210012 | MILES | AFAU234 |
| MOTAQUIP | LVFA1494 | Omnicraft | 2133211 | OPEL | 0834125 |
| OPEL | 0834895 | OPEL | 834125 | OPEL | 834895 |
| OPEN PARTS | EAF352610 | OPTIMAL | OPFAF10183 | PURFLUX | A1332 |
| PURFLUX | A1797 | RED-LINE | 36CV041 | RIDEX | 8A0261 |
| SAAB | 13319421 | SOFIMA | S3A23A | SOLGY | 103104 |
| Stark | SKAF0060267 | TOPRAN | 208065 | VALEO | 585409 |
| VAUXHALL | 95519047 | VAUXHALL | 013319421 | VAUXHALL | 13319421 |
| VAUXHALL | 095519047 | WILMINK GROUP | WG2228018 | WILMINK GROUP | WG1216395 |
| WILMINK GROUP | WG2206398 | WILMINK GROUP | WG2223725 | WIX FILTERS | WA9740 |
| WUNDER FILTER | WH363 | WUNDER FILTER | WH356 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet MALIBU (V300) | Opel INSIGNIA | Opel INSIGNIA универсал |
| Opel INSIGNIA седан | Opel INSIGNIA A Country Tourer (G09) | SAAB 9-5 (YS3G) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 108311 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,318 |
| Висота [мм] | 61 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 108311 |
| Ширина [мм] | 258 |
- Ціна: 614 ₴





