
влевовправо
Фільтр повітряний MB A-class (W169)/B-class (W245) 04-12 KNECHT LX 1004 UA62
- Немає в наявності
- Код: LX1004
1 010 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
LX1004

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX 1004
(KNECHT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500029 | ALCO FILTER | MD8172 | ASAM | 77690 |
| ASHIKA | FA0503JM | ASHUKI by Palidium | PAL22095 | AUTOMEGA | 180073410 |
| BLUE PRINT | ADU172224 | BORG & BECK | BFA2160 | BOSCH | 1457433594 |
| BREMSI | FA0112 | BSG | BSG60135046 | CHAMPION | U789606 |
| CHAMPION | CAF100789P | CLEAN FILTERS | MA1376 | COMLINE | EAF602 |
| CONTINENTAL | 28000200812 | CoopersFiaam | PA7498 | DACO Germany | DFA2203 |
| DENCKERMANN | A141289 | Dr!ve+ | DP1110100124 | DYNAMATRIX | DAF1004 |
| EUROREPAR | E147203 | FEBI BILSTEIN | 38397 | FILTRON | AP0342 |
| FRAM | CA10051 | HENGST FILTER | E613L | HIFI FILTER | SA5180 |
| HOFFER | 18320 | JAPANPARTS | FA0503JM | JAPKO | FA0503JM |
| JS ASAKASHI | A0371 | KAMOKA | F219901 | KLAXCAR FRANCE | FA254z |
| KOLBENSCHMIDT | 50013698 | LUCAS | LFAF287 | LUCAS FILTERS | LFAF287 |
| LYNXauto | LA1232 | MAGNETI MARELLI | 152071761670 | MANDO | MMF015371 |
| MANN-FILTER | C40163 | MAPCO | 60862 | MASTER-SPORT GERMANY | 40163LFPCSMS |
| MEAT & DORIA | 18320 | MECAFILTER | ELP9093 | MERCEDES-BENZ | A6400940204 |
| MERCEDES-BENZ | 6400940204 | MEYLE | 0120940075 | MFILTER | K796 |
| MISFAT | P563 | MOTAQUIP | VFA1135 | Omnicraft | 2133167 |
| OPEN PARTS | EAF302910 | OPTIMAL | OPFAF10052 | PROFIT | 15124195 |
| PURFLUX | A1214 | QUINTON HAZELL | QFA0441 | RIDEX | 8A0073 |
| SOFIMA | S3273A | Stark | SKAF0060072 | STELLOX | 7101212SX |
| TECNECO FILTERS | AR10051PM | TECNOCAR | A2174 | TOPRAN | 401042 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214061 | UFI | 3027300 | VAICO | V301324 |
| VALEO | 585115 | WILMINK GROUP | WG1018597 | WILMINK GROUP | WG1104032 |
| WILMINK GROUP | WG1441225 | WILMINK GROUP | WG1792224 | WILMINK GROUP | WG2152089 |
| WILMINK GROUP | WG2282577 | WILMINK GROUP | WG2223391 | WIX FILTERS | WA9493 |
| WUNDER FILTER | WH753 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz A-CLASS (W169) | Mercedes-Benz B-CLASS (W245) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1004 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 387 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 47.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 321,0 |
| Висота [мм] | 47,3 |
| Висота паковання [см] | 39,60 |
| Довжина [мм] | 387,0 |
| Довжина паковання [см] | 19,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | LX1004 |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 181 |
| Ширина упаковки [см] | 6,00 |
- Ціна: 1 010 ₴


