
влевовправо
Фільтр повітряний Toyota Avensis 1.6/2.0D4-D 13-18/RAV 4 2.0 15-18 KAVO PARTS TA-1702 UA62
- Немає в наявності
- Код: TA1702
319 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
TA1702

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TA-1702
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63705 | ACKOJA | A709642 | ALCO FILTER | MD8782 |
| ASHIKA | 20022012 | ASHUKI by Palidium | T10862 | BLUE PRINT | ADT322126 |
| BMW | 13713465456 | BREMSI | FA0606 | COMLINE | EAF899 |
| CONTINENTAL | 28000205282 | Dr!ve+ | DP1110100568 | EUROREPAR | 1689026680 |
| FEBI BILSTEIN | 184344 | FIL FILTER | HP2338 | FILTRON | AP1434 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1322130 | IAP QUALITY PARTS | 12117190 | JAPANPARTS | FA2012S |
| JAPKO | 202012 | KAISHIN | A10339 | KAMOKA | F240301 |
| KLAXCAR FRANCE | FA581z | KNECHT | LX4154 | LEXUS | 17801YV020 |
| LUCAS | LFAF482 | LUCAS FILTERS | LFAF482 | LYNXauto | LA487 |
| MAHLE | LX4154 | MANN-FILTER | C26010 | MASTER-SPORT GERMANY | 26010LFPCSMS |
| MAXGEAR | 262410 | MDR | MAF32012 | MECAFILTER | ELP9444 |
| MFILTER | K7155 | MISFAT | P558A | MOTAQUIP | LVFA1589 |
| MULLER FILTER | PA3705 | NIPPARTS | N1322126 | Omnicraft | 2441428 |
| PURFLUX | A1746 | QUINTON HAZELL | QFA1092 | RED-LINE | 36TO058 |
| RIDEX | 8A0661 | SCT - MANNOL | SB2402 | SOFIMA | S3660A |
| Stark | SKAF0060660 | TECNECO FILTERS | AR26010PMS | TOYOTA | 17801YV020 |
| TOYOTA | 178010N060 | UFI | 3066000 | WILMINK GROUP | WG1788864 |
| WILMINK GROUP | WG2222635 | WIX FILTERS | WA9818 | WUNDER FILTER | WH2046 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | Toyota AURIS (NZE18_, ZRE18_) | Toyota RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) |
| Toyota AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) | Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | Toyota AVENSIS универсал (ZRT27, ADT27) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TA1702 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Verso, Auris, RAV4, Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 251 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | TA1702 |
| Ширина [мм] | 205 |
- Ціна: 319 ₴





