
влевовправо
Фільтр повітряний Volvo V60/V70/S80/S60/XC60/XC70 06- FEBI BILSTEIN 108316 UA62
- Немає в наявності
- Код: 108316
641 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
108316

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
108316
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500445 | BLUE PRINT | ADF122204 | BORG & BECK | BFA2257 |
| BOSCH | F026400513 | BOSCH | F026400181 | COMLINE | EAF729 |
| Dr!ve+ | DP1110100194 | FILTRON | AP1656 | GOODWILL | AG708 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320835 | KNECHT | LX15912 | KNECHT | LX15919 |
| LYNXauto | LA1935 | MAHLE | LX15912 | MAHLE | LX15919 |
| MANN-FILTER | C35177 | MEYLE | 5123210004 | MILES | AFAU169 |
| MOTAQUIP | LVFA1414 | Omnicraft | 2133091 | OPEN PARTS | EAF352910 |
| OPTIMAL | OPFAF10201 | PURFLUX | A1289 | RIDEX | 8A0170 |
| SOFIMA | S3341A | Stark | SKAF0060174 | TOPRAN | 600637 |
| VAICO | V950278 | VALEO | 585276 | VOLVO | 31370161 |
| VOLVO | 30748212 | WILMINK GROUP | WG1215961 | WILMINK GROUP | WG1215962 |
| WILMINK GROUP | WG2218678 | WILMINK GROUP | WG2228023 | WIX FILTERS | WA9572 |
| WUNDER FILTER | WH859 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo V70 III (BW) | Volvo S80 II (AS) | Volvo XC60 |
| Volvo XC70 II | Volvo V70 XC | Volvo S60 II (134) |
| Volvo V60 I (155, 157) | Volvo S60 II Cross Country (134) | Volvo V60 I Cross Country (157) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 108316 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 349 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,380 |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 349 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 108316 |
| Ширина [мм] | 229 |
- Ціна: 641 ₴




